Valensia Yatak Odası Takımı

Yatak odanızı kucaklayan, modern bir tasarım, beyaz ve ahşabı birleştiren, huzur verici bir bütünlük...Valensia Yatak Odası, aynı zamanda sürgü ya da 5 ve 6 kapılı olarak tercih edebileceğiniz gardırobu, tuvalet masası ve yuvarlak aynası ile yatak odanızı şıklıkla donatıyor. Bir yatak odasından başka ne beklenir ki?

Detay Bilgileri

Valensia Yatak Odası Takımı, Valensia ürün grubu conceptine uygun olarak tasarlanmış olup, sürgü kapılı, 5 ve 6 kapaklı gardırop alternatifleri bulunmaktadır.
Valensi Yatak Odasın Takımında gardırop içlerinde kullanılan çekmece, pantolonluk, askı aparatı gibi uygulamalarla zengin bir iç kullanım alanı oluşturulmuştur. .
Valensia Yatak Odası, 1 adet gardırop ( 5 ve 6 kapılı gardırop veya sürgü kapılı gardırop), 1 adet karyola veya başlık, 1 adet tuvalet masası, 1 adet tuvalet aynası, 2 adet komodin oluşmaktadır. Ayrıca şifonyer opsiyonel olarak tercih edilebilmektedir.
Valensia 6 kapılı gardırop iç dizaynında; sol iki kapak iç kısmında 1 adet uzun raf, iki askılık alanı, sağ kapak iç kısmında; 2 adet uzun raf, bir boy askılık alanı bulunmaktadır. Orta iki kapak iç kısmında ise kazak vb kıyafetlerin konulabileceği 3 adet uzun raf, alt kısımda pantolonluk ve 3 adet çekmeceden oluşan zengin bir iç kullanım alanı oluşturulmuştur.