Diana Yatak Odası Takımı

Klâsik motifler, modern tasarımlarla birleşiyor, “avangard”ı yatak odanıza taşıyor.İnce ve zarif ayrıntılar, göz alıcı bir bütünlük yaratıyor. Gardırop için sürgü kapı alternatifi de bulunan Diana’yı kahverenginin doğal şıklığı ile de tercih edebilirsiniz.

Detay Bilgileri

Diana Yatak Odası Takımı özellikle farklı tasarımıyla dikkat çekmekte olup, klasik motiflerin yanında modern renk ve desenler kullanılmış olup, avangart bir tarza sahiptir.
Siyah ve beyazın uyumuyla ön plana çıkan Diana Yatak Odası Takımı figürlü kulpları, prizmatik profilleri, döşemeli ve desenli başlığı ile görsel olarak zenginleştirilmiştir.
Diana Yatak Odası Takımı gardırop kapaklarında ve tuvalet masası çekmecelerinde stoplama özelliği bulunmaktadır.
Diana Yatak Odası, 1 adet gardırop ( 6 kapılı veya sürgülü gardırop), 1 adet karyola veya başlık, 1 adet tuvalet masası, 1 adet tuvalet aynası, 2 adet komodin oluşmaktadır. Ayrıca şifonyer opsiyonel olarak tercih edilebilmektedir.
Diana 6 Kapılı Gardırop iç dizaynında, sol iki kapak iç kısmında 2 adet uzun raf, kazak vb. gibi giysilerin konulacağı 2 adet kısa raf ve altta pantolonluk, orta iki kapak iç kısmında altta ve üstte 2 adet uzun raf ve askılık aparatı, sağ iki kapak iç kısmında ise 2 adet çekmeceden oluşan iç kutu uygulaması olup, zengin bir iç kullanım alanına sahiptir.